Latest News

Εθιμοτυπική συνάντηση μεταξύ του Υπουργού Υγείας...

Standard News

Tuesday, 16 July 2024

50 χρόνια από το πραξικόπημα της 15ης Ιουλίου του 1974

Standard News

Monday, 15 July 2024

Φεστιβάλ Καρπουζιού 2024

Standard News

Friday, 12 July 2024

Δήμος Δερύνειας: Δραστηριότητες Ιουλίου - Αυγούστου

Standard News

Friday, 5 July 2024

Σχέδιο Χορηγιών για την Αναβίωση Περιοχών της...

Standard News

Monday, 1 July 2024

ΤΕΠΑΚ και Επιμελητήριο Αμμοχώστου διοργάνωσαν άλλη...

Standard News

Friday, 28 June 2024

Προσφορά θέσης από ΜΙΕΕΚ για εργαζόμενους μελών...

Standard News

Thursday, 27 June 2024

Συμμετοχή στο Συνέδριο: RiNNOVATE - Το Μέλλον της...

Standard News

Tuesday, 25 June 2024

Επιτυχημένη Επιχειρηματική Εκδήλωση Δικτύωσης από...

Standard News

Friday, 21 June 2024

Το Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Αμμοχώστου...

Standard News

Thursday, 20 June 2024

Προσφορά υποτροφιών από το πανεπιστήμιο Λεμεσού...

Standard News

Thursday, 6 June 2024

Διάλεξη με τίτλο: Διαχείριση αποβλήτων - Παρόν και...

Standard News

Monday, 3 June 2024

ΕΜΠΟΡΙΚΟ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

HEADQUARTERS

Gladstonos 26A
Famagusta

PARALIMNI OFFICE

152, Georgiou Gourounia Ave
1st Floor, Office 3, 5281 Paralimni 

Tel.: +357 23829264 | Fax: +357 23829267 | Email: info@famagustachamber.org.cy

LIMASSOL OFFICE

Saint Andrew 339 2nd Floor
Office201
PO BOX 53124
3300 , Limassol

Tel.: +35725370165 | Fax: +35725370291 | Email: info@famagustachamber.org.cy

PIREAS OFFICE

Μέγαρο Ε.Β.Ε.Π. (4ος Όροφος),

Tel.: | Fax: | Email: info@famagustachamber.org.cy

Copyright © 2017 Famagusta Chamber of Commerce - All Rights Reserved | Developed and Hosted by Simplex - Cyprus Web Development, Cyprus Hosting